Вітаємо, напишіть нам на вайбер, дякуємо
+380975891145
Polyglot - Магазин иностранной литературы
+380 (99) 438-27-28
+380 (98) 386-05-83
Отзывы о компании Polyglot - Магазин іноземної літератури
Наталія Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Агнеса Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Любов К.
Отлично
Доброго дня, хороший магазин, швидко зв’язались , гарне обслуговування. однієі книжечки не було в наявності , то взяла іншу взамін. Це моє друге замовлення в цьому магазині .Я брала для читання . Книжечки досить яскраві , з великими яскравими малюнками , великим шрифтом букв . Мінус - це ціна книги, трохи дорого . Але мій син (7 років)хоч почав читати , і доречі, вже одну книжечку встиг прочитати , двічі ! Дякую
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Татьяна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Вікторія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Олександр Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Анна Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Світлана Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Вікторія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Максим Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Доброго дня, хороший магазин, швидко зв’язались , гарне обслуговування. однієі книжечки не було в наявності , то взяла іншу взамін. Це моє друге замовлення в цьому магазині .Я брала для читання . Книжечки досить яскраві , з великими яскравими малюнками , великим шрифтом букв . Мінус - це ціна книги, трохи дорого . Але мій син (7 років)хоч почав читати , і доречі, вже одну книжечку встиг прочитати , двічі ! Дякую
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати