Вітаємо, напишіть нам на вайбер, дякуємо
+380975891145
Polyglot - Магазин іноземної літератури
+380 (99) 438-27-28
+380 (98) 386-05-83
Відгуки про компанію Polyglot - Магазин іноземної літератури
Наталія Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Агнеса Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Любов К.
Відмінно
Доброго дня, хороший магазин, швидко зв’язались , гарне обслуговування. однієі книжечки не було в наявності , то взяла іншу взамін. Це моє друге замовлення в цьому магазині .Я брала для читання . Книжечки досить яскраві , з великими яскравими малюнками , великим шрифтом букв . Мінус - це ціна книги, трохи дорого . Але мій син (7 років)хоч почав читати , і доречі, вже одну книжечку встиг прочитати , двічі ! Дякую
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Татьяна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Вікторія Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Олександр Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Анна Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Світлана Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Вікторія Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Максим Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Доброго дня, хороший магазин, швидко зв’язались , гарне обслуговування. однієі книжечки не було в наявності , то взяла іншу взамін. Це моє друге замовлення в цьому магазині .Я брала для читання . Книжечки досить яскраві , з великими яскравими малюнками , великим шрифтом букв . Мінус - це ціна книги, трохи дорого . Але мій син (7 років)хоч почав читати , і доречі, вже одну книжечку встиг прочитати , двічі ! Дякую
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Будемо раді співпрацювати