Вітаємо, напишіть нам на вайбер, дякуємо
+380975891145
Polyglot - Магазин іноземної літератури
+380 (99) 438-27-28
+380 (98) 386-05-83
Відгуки про компанію Polyglot - Магазин іноземної літератури
Вадим Б.
Добре
Коментар продавця
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого товару!
Дарʼя В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за вибір нашого товару та високу оцінку!
Антоніна Ф.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого товару!
Алина В.
Добре
Все добре, але при замовленні на 598 грн. доставка була платною, хоча вказано, що при замовленні від 400 грн. безкоштовно
Коментар продавця
Доброго дня! Для отримання права на безкоштовну доставку замовленого товару Покупцю потрібно: здійснити замовлення у додатку Prom для покупців з позначкою “Безкоштовна доставка” на суму від 400 грн; замовлений товар оплатити за допомогою способу оплати Пром-оплата.
Ірина Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Олена С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила книги ще 23.12 за замовленістю зробила передплату пройшло 5 днів. Книги навіть не відправили ...затефонувала сказали що їм ще не прийшли книги...що вони роблять на цьому сайті
Коментар продавця
Доброго дня! Приносимо вибачення за затримку, стараємось покращити наш наш сервіс
Ірина С.
Добре
Коментар продавця
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Марія П.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зв'язалися тільки через тиждень, при цьому просто скинули номер накладної - ані "доброго дня", ані "дякую за покупку", нічого. Книга за 440 грн приїхала пом'ята, з пошкодженою обкладинкою. Якщо товар початково був із браком, про це треба повідомляти заздалегідь. Якщо ж він був у нормальному стані, продавець мав подбати про належну упаковку. Жодний нормальний продавець не відправлятиме книгу з м'якою обкладинкою у звичайному поштовому кульочку, бо розуміє, що пошта перетворить її на непотріб. Для таких товарів існують коробки, або хоча б картон, який зможе їх захистити під час транспортування. Неприємні враження від покупки, більше не буду тут замовляти. Дуже недбале ставлення продавця як до покупців, так і до товарів
Коментар продавця
Доброго дня! Приносимо вибачення за нашу помилку, звичайно у нас завжди добре пакування. Дякуємо за відкуг, та покращити наш сервіс.
Марія
Продавець вибачився і запропонував вирішення проблеми, дякую
Коментар продавця
Дякуємо вам за вибір нашого товару та високу оцінку!
Олена Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Юлія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за вибір нашого магазина та залишений відгук!
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого товару!
Дякуємо вам за вибір нашого товару та високу оцінку!
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого товару!
Все добре, але при замовленні на 598 грн. доставка була платною, хоча вказано, що при замовленні від 400 грн. безкоштовно
Доброго дня!
Для отримання права на безкоштовну доставку замовленого товару Покупцю потрібно:
здійснити замовлення у додатку Prom для покупців з позначкою “Безкоштовна доставка” на суму від 400 грн;
замовлений товар оплатити за допомогою способу оплати Пром-оплата.
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Замовила книги ще 23.12 за замовленістю зробила передплату пройшло 5 днів. Книги навіть не відправили ...затефонувала сказали що їм ще не прийшли книги...що вони роблять на цьому сайті
Доброго дня!
Приносимо вибачення за затримку, стараємось покращити наш наш сервіс
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Зв'язалися тільки через тиждень, при цьому просто скинули номер накладної - ані "доброго дня", ані "дякую за покупку", нічого. Книга за 440 грн приїхала пом'ята, з пошкодженою обкладинкою. Якщо товар початково був із браком, про це треба повідомляти заздалегідь. Якщо ж він був у нормальному стані, продавець мав подбати про належну упаковку. Жодний нормальний продавець не відправлятиме книгу з м'якою обкладинкою у звичайному поштовому кульочку, бо розуміє, що пошта перетворить її на непотріб. Для таких товарів існують коробки, або хоча б картон, який зможе їх захистити під час транспортування. Неприємні враження від покупки, більше не буду тут замовляти. Дуже недбале ставлення продавця як до покупців, так і до товарів
Доброго дня!
Приносимо вибачення за нашу помилку, звичайно у нас завжди добре пакування. Дякуємо за відкуг, та покращити наш сервіс.
Продавець вибачився і запропонував вирішення проблеми, дякую
Дякуємо вам за вибір нашого товару та високу оцінку!
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Дякуємо за вибір нашого магазина та залишений відгук!